تاریخ: سه شنبه 16 شهريور 1395 - 15:42
اخبار و رویداد شناسه خبر: ۱۵۸
آینه شمعدون به زنجان رسید

آینه شمعدون به زنجان رسید

۱۳۹۵/۰۶/۱۶ - توسط مدیر در اخبار روزمره  ۰ نظر

به گزارش ستاد خبری آینه شمعدون به نقل از باشگاه خبرنگاران تسنیم، از نیمه ماه مبارک رمضان امسال، طرحی گسترده با نام «آینه شمعدون» با همکاری کمیته امداد امام خمینی (ره) شکل گرفت و قرار شد با همراهی و حمایت مردمی به بیش از 75 هزار نوعروس نیازمند، جهیزیه داده شود.

در این طرح برای هر یک از نوعروسان، یک جهیزیه کامل به ارزش 50 میلیون ریال درنظر گرفته شده است، که با همکاری تولیدکنندگان داخلی؛ جهیزیه‌ای کامل شامل اقلام ضروری زندگی و با هزینه‌ای معادل 30 میلیون ریال تهیه خواهد شد. این طرح با مشارکت جمعی خیرین و نهادهای استانها حمایت می‌شود.

اولین نشست «طرح ملی آینه شمعدون»؛ روز دوشنبه 15 شهریور در دفتر جبهه فرهنگی انقلاب استان زنجان، با حضور فعالان حوزه تامین جهیزیه و ازدواج آسان برگزار گردید.

ابتدای این نشست روح الله کاظمی مسئول استانی «طرح ملی آینه شمعدون»، گزارشی از فعالیت های ستاد مرکزی و ستادهای استانی آینه شمعدون ارائه کرد. بعد از آن هر یک از خیرین و مسئولان استانی حاضر در جلسه برنامه ها و توانمندی‌های مجموعه و ارگان های خود را در جهت هر چه بهتر عملیاتی کردن این طرح ارائه کردند.

راه اندازی دبیرخانه «آینه شمعدون» برای انسجام فعالیت‌ها و هماهنگی بین مجموعه های فعال در این زمینه یکی از موضوعات مطرح شده این جلسه بود. تهیه جهیزیه توسط خیرین و موسسات حاضر در نشست تا مدت زمان عید غدیرخم از دیگر مصوبات این جلسه بود

 در این نشست امرالله حسنی دبیر بنیاد خاتم الاوصیاء استان زنجان، حسن‌لو معاون مشارکت های مردمی کمیته امداد زنجان و جمعی از مسئولان استانی حضور داشتند.

ارسال نظر
نام
ایمیل
وب سایت
متن پیام