تاریخ: سه شنبه 30 شهريور 1395 - 23:56
اخبار و رویداد شناسه خبر: ۱۶۶
هر هیئت یک جهیزیه

هر هیئت یک جهیزیه

۱۳۹۵/۰۶/۳۰ - توسط مدیر در اخبار روزمره  ۰ نظر

به گزارش ستاد خبری آینه شمعدون به نقل از سایت وارث،گام جدید طرح ملی آینه شمعدون با شعار هر هیئت یک جهیزیه

مسئله جهیزیه

مطابق آمارهای موجود بیش از 75.000 نوعروس در سراسر کشور ما به دلیل ناتوانی در تأمین جهیزیه خود قادر به شروع زندگی مشترک‌شان نیستند. برخی از این افراد بیش از 3 سال است که در نوبت دریافت جهیزیه از طرف نهادهای خیریه هستند. حال این مسئله اگرچه در بدو امر بغرنج می‌نماید، لکن با همت و مشارکت مرم بدون شک قابل رفع است.

پویش ملی آینه شمعدون

آینه شمعدون یک پویش ملی است که تلاش می‌کند با استفاده از ظرفیت‌های مردمی و حاکمیتی موجود، حمایت‌های مردمی را در جهت تأمین جهیزیه 75.000 نوعروس جلب نموده و در این مسیر در بهره‌گیری از هیچ ظرفیتی دریغ نمی‌کند.

شیوه تأمین جهیزیه

آینه شمعدون با مشارکت و همراهی تولید کنندگان داخلی جهت تأمین جهیزیه هر نوعروس یک بسته جهیزیه کامل شامل 12 قلم کالای اساسی و ضروری در نظر گرفته که اگرچه ارزش ریالی آن بیش از 5 میلیون تومان است، اما تأمین آن 3 میلیون تومان هزینه بر می‌دارد.

راه‌های مشارکت مردمی در این طرح

1. مراجعه به سامانه اطلاع رسانی Ayneshamdoon.ir

2. ارسال عدد 1 به سامانه پیامکی 30830

3. شماره‌گیری #767* و انتخاب گزینه سوم با تلفن همراه

4. واریز به شماره حساب 5-152-46-98-10 بانک رسالت به نام آینه شمعدون

#هر_هیئت_یک_جهیزیه

پویش ملی آینه شمعدون در صدد است با مشارکت سایت وارث و با بهره‌گیری از فرصت معنوی عزای حضرت سیدالشهدا (علیه السلام) در دهه اول ماه محرم؛ موج سوم این پویش ملی را با شعار «هر هیئت یک جهیزیه» سامان دهد.

شیوه اجرایی موج هر هیئت یک جهیزیه

مسوولین هیئت پس از جمع‌آوری کمک‌های نقدی عزاداران حسینی(ع) به تأمین جهیزیه، وجوه نقد را به شماره حساب مندرج در مورد چهارم واریز نموده و تصویر فیش واریزی را از طریق یکی از راه‌های ارتباطی زیر به ستاد اجرایی آینه شمعدون ارسال نموده و در تأمین یک جهیزیه مشارکت می‌نمایند.

جهت شناسایی نوعروس نیازمند و اهدای جهیزیه به ایشان، می‌توان به یکی از دو روش ذیل عمل نمود:

1. مسوولین هیئت یک نوعروس نیازمند را در حوالی هیئت خود شناسایی نموده و پس از معرفی به ستاد آینه شمعدون، جهیزیه تهیه شده را اهدا می‌کنند.

2. آینه شمعدون یک نوعروس نیازمند را به مسوولین هیئت معرفی نموده و پس از تایید ایشان، جهیزیه تهیه شده را اهدا با همکاری ایشان اهدا می‌کنند.

راه‌های ارتباطی با آینه شمعدون

1. www.Ayneshamdoon.ir

2. Instagram.com/Ayneshamdoon

3. Telegram.me/Ayneshamdoon

4. Ayneshamdoon75@gmail.ir

شماره تماس جهت پاسخ به سوالات در شیوه اجرایی

22347255-021

09031329777

 

ارسال نظر
نام
ایمیل
وب سایت
متن پیام